Novinky

2.kolo MPD, Kotlářka

přidáno: 7. 6. 2011 14:36, autor: Ondra Sedivy

II.kolo MPD mužů a žen 9. 6. SK Kotlářka Praha

                       

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

 

Muži

Rozsah disciplin:

2. kolo: 100400, 1000, 3000m200m př., trojskoktyčkoule, oštěp, 4 x 100m

Základní výška -  tyč 230cm.

 

Ženy

Rozsah disciplin:

2. kolo: 100, 4008003000m200m př., výška, dálkakoule, oštěp4x100m

Základní výšky - výška 125 cm.

 

ČASOVÝ PROGRAM

17:00   3000m M                    trojskok M       výška Ž            koule M                      oštěp Ž

17:30   100m MR                   

17:50   100m Ž           

18:05   200m př. M

18:15   200m př. Ž     

18:25   100m MF                    dálka Ž                        tyč M               koule Ž                        oštěp M

18:35   1000m M                                                                              

18:45   800m Ž                                                                     

19:00   400m Ž                                  

19:10   400m M

19:25   3000m Ž

19:40   4x100m Ž

19:45   4x100m M

1. kolo MPD 2011, Strahov

přidáno: 22. 5. 2011 14:24, autor: Ondra Sedivy

Termín :
úterý 24. května 2011

Místo :
Praha - Strahov, stadion Přátelství

Pořadatel :
z pověření PAS pořádá SK Aritma Praha a TJ Sokol Královské Vinohrady

Ředitel závodu: Ivan Čížek
Hlavní rozhodčí: dle delegace KR PAS
Cílová kamera: p. Průša
Řídící pracovník: muži – Miroslav Kalous
                             ženy – Petr Mašek

Přihlášky a prezentace :
Podávají kluby prostřednictvím webových stránek ČAS nejpozději do 23. května 2011 do 18.00 hodin a jsou současně odprezentováním.

Rozsah disciplín :
Muži: 100m, 200m, 800m, 5000m, 110m př., výška, dálka, koule, disk, 4x100m

Ženy: 100m, 200m, 800m, 2000m, 100m př., výška, dálka, koule, disk, 4x100m


Časový program I. kola :

17:00 5000m M dálka M výška Ž koule M disk Ž

17:30 100m MR

17:50 100m Ž

18:05 110m př. M 

18:15 100m př. Ž

18:25 100m MF dálka Ž výška M koule Ž disk M 

18:35 800m M

18:45 800m Ž

19:00 200m Ž

19:10 200m M

19:25 2000m Ž

19:40 4x100m Ž

19:45 4x100m M


Obecné info k závodům MPD

přidáno: 22. 5. 2011 14:21, autor: Ondra Sedivy

MĚSTSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MUŽŮ 2011


Účastníci: 

SK Aritma 

TJ ČZU Praha

SK Kotlářka Praha

SK Spartak Praha 4 “C”

A.C. Sparta Praha

Sokol Kbely

Sokol Královské Vinohrady

AC Praha 1890


Jednotlivá kola:

 kolo - 24.5. Úterý - PŘÁTELSTVÍ (STRAHOV)

 kolo - 9.6. Čtvrtek - KOTLÁŘKA

 kolo - 21.6. Úterý - STROMOVKA

 kolo - 8.9. Čtvrtek - DĚKANKA


Rozsah disciplín v jednotlivých kolech:

kolo: 100, 200, 800, 5000, 110př., výška, dálka, koule, oštěp, 4x100

kolo: 100, 400, 1000, 3000, 200př., trojskok, tyč, disk, kladivo, 4x100

kolo: 100, 200, 800, 5000, 400př., výška, trojskok, disk, kladivo, 4x200

kolo: 100, 400, 1500, 3000, 110př., dálka, tyč, koule, oštěp, 4x100

Základní výšky - výška 145 cm, tyč 230 cm


Orientační časový program:

16:30   5000/3000 m  dálka/trojskok   koule/disk 

17:10   110/200/400 m př. 

17:20   100 m 

17:45   výška/tyč  oštěp/kladivo

18:00   200/400 m 

18:25   800/1000/1500 m 

18:55   4x100/4x200 m 


Sestavu k jednotlivým kolům je potřeba odeslat NEJPOZDĚJI den před nadcházejícím kolem. Žádám proto všechny naše závodníky, aby v dostatečném předstihu využili jednu z následujících možností k přihlášení:


Osobně nebo telefonicky na 286855134 - Zdeněk Šedivý

E-mailem na kbely.atletika@gmail.com

Přes web http://sites.google.com/site/sokolkbely/ - pro přístup do sekce “Přihlášky” je potřeba vytvořit účet. Odešlete e-mail se svým jménem na výše uvedenou e-mailovou adresu a následně obddržíte pozvánku k vytvoření účtu a tím i přístup k jednoduchému přihlašování k disciplínám.


Všechny tyto informace, včetně případných aktualit ohledně časového programu jednotlivých kol naleznete na našem novém webu - http://sites.google.com/site/sokolkbely/


Těšíme se na shledání již na prvním kole.


Zdeněk Šedivý 

Ondra Šedivý


TJ Sokol KBELY

Sezona 2011

přidáno: 22. 5. 2011 14:19, autor: Ondra Sedivy

Nová sezóna je doslva za rohem a web je konečně aktualizován pro rok 2011, Stejně jako loni je možné se tu přihlásit na disciplíny na jednotlivá kola. K přihlašování je nutný přístup (aby se nám nepřihlašoval kde kdo), o který je potřeba si napsat skrz kontaktní formulář nebo na email na stránce kontakt. Samozřejmě není problém se dále přihlašovat postaru telefonicky.

4. kolo MPD, Strahov, Stadion Přátelství

přidáno: 31. 8. 2010 8:13, autor: Ondra Sedivy   [ aktualizováno 31. 8. 2010 8:21 ]

Pozor, 4. kolo se oproti původní informaci koná již ve středu 8.9.


Termín :
středa 8. září 2010

Místo :
Praha - Strahov, stadion Přátelství

Pořadatel :
z pověření PAS pořádá SK Aritma Praha a Sokol Kbely

Ředitel závodu: Ivan Čížek
Hlavní rozhodčí: dle delegace KR PAS
Cílová kamera: Petr Ronovský (www.sport-service.cz/sprinter)
Řídící pracovník: muži – Miroslav Kalous
                             ženy – Petr Mašek

Přihlášky a prezentace :
Podávají kluby prostřednictvím webových stránek ČAS nejpozději do 7. září 2010 do 24.00 hodin a jsou současně odprezentováním.

Rozsah disciplín :
Muži: 100m, 400m, 1500m, 3000m, 110m př., dálka, tyč, koule, oštěp, 4x100m

Ženy: 100m, 400m, 800m, 1500m, 100m př., dálka, tyč, koule, oštěp, 4x100m


Časový program IV. kola :

16.30 3000 m     M          dálka M     tyč Ž     koule M     oštěp Ž
16.55 100 m př.  Ž  
17.10 110 m př.  M                
17.20 100 m        M       
17.40 100 m        Ž      
17.45                                dálka Ž      tyč M   koule Ž      oštěp M
17.50 800 m        Ž 
18.00 400 m        M       
18.15 400 m       Ž               
18.25 1500 m      M       
18.35 1500 m      Ž
18.50 4 x 100 m  Ž
18.55 4 x 100 m  M



Stadion Přátelství, Strahov


3. kolo MPD, Děkanka

přidáno: 11. 6. 2010 1:56, autor: Ondra Sedivy   [ aktualizováno 11. 6. 2010 15:49 ]

Termín: Čtvrtek 24. června 2010 od 17.00 hodin

Místo: Atletický stadion Spartaku Praha 4 na Děkance 

Pořadatel: z pověření PAS pořádá Spartak Praha 4 a atletický oddíl TJ ČZU Praha 

Přihlášky: Do středy 23.června 2010 do 19.00 hodin. Na dodatečné přihlášky a změny disciplin nebude v den závodu brán zřetel!! To znamená do středy nejpozději do 18:00 zde, mailem nebo telefonem.

Závodní kancelář: Bude otevřena od 16.00 hodin v 1. patře budovy SP4. 

Šatny: Budou k dispozici v 1. patře budovy SP4. Pořadatel neručí za odložené věci. 

Technická ustanovení:  
- kladivo proběhne na vrhačské louce 
- vážení náčiní je ve skákárně proti vchodu do budovy 
- vstup na hlavní plochu stadiónu je povolen pouze závodníkům/závodnicím, a to až 15 min před zahájením disciplíny, rozhodčím a pověřeným osobám, rozcvičování bude možné i na umělé trávě za minigolfem  
- prezentaci závodníků a závodnic budou provádět u běžeckých disciplín asistent startéra a u technických disciplín příslušní vrchníci, prezentace bude ukončena 5 min před zahájením disciplíny


Účastníci:
Muži:					       Ženy:
SK Aritma Praha				SK Aritma Praha
TJ ČZU Praha				TJ ČZU Praha
SK Kotlářka Praha			SK Kotlářka „B“
PSK Olymp Praha „B“ 			PSK Olymp Praha „B“
SK Spartak Praha 4 „C“			AC Praha 1890
A.C.Sparta Praha „B“
Sokol Kbely
 

Časový pořad (pozor začátek je až od 17:00):
17.00	 5000 m  M       	trojskok M	výška Ž	disk Ž   	kladivo M  	
17.25	 400 m př. Ž					
17.40  400 m př. M				 
17.50	 100 m  M			
18.10	 100 m  Ž					              		
18.15			trojskok Ž      	výška M	disk M	koule Ž	
18.20	 800 m  Ž	  	
18.30	 200 m M
18.45  200 m Ž					 				
18.55	 800 m M								
19.05  3000 m Ž
19.20  4 x 200 m M
19.25  4 x 200 m Ž



3. kolo MPD, Děkanka


2. kolo MPD

přidáno: 28. 5. 2010 2:57, autor: Ondra Sedivy   [ aktualizováno 28. 5. 2010 3:03 ]

   P R O P O Z I C E

  2.kola MPD mužů a žen


Pořadatel

Z pověření soutěžní komise PAS technicky zajišťuje atletický oddíl PSK OLYMP Praha a A.C.Sparta Praha


Datum

Úterý 8.června 2010 od 16,30 hod


Místo

Atletický stadion Centra sportu MV, Praha


Vedoucí činovníci

Ředitel závodů PaedDr.Ladislav Kárský

Řídící pracovník   muži Miroslav Kalous, miroslav.kalous@cnb.cz, 724 257 639

        ženy Petr Mašek, petr.masek@shell.com, 737 272 721

                                    


Zúčastněná družstva 

Muži - SK Aritma Praha, TJ ČZU Praha, SK Kotlářka Praha, PSK Olymp Praha „B“, SK Spartak Praha 4 „C“, A.C.Sparta Praha „B“, Sokol Kbely

Ženy – SK Aritma Praha, TJ ČZU Praha, SK Kotlářka „B“, PSK Olymp Praha „B“, AC Praha 1890


Přihlášky

Do pondělí 7.června 2010 do 18.00 hodin.  Na dodatečné přihlášky a změny disciplin nebude v den závodu brán zřetel !!


Závodní kancelář

Bude umístěna v prostoru cíle.V případě nepříznivého počasí v zasedací místnosti LA ve víceúčelové hale


Převlékárny

Budou k dispozici v letních šatnách naproti vchodu do atletické haly. Pořadatel neručí za odložené věci


Technická ustanovení

- atletický stadion má 400 m dlouhou polytanovou dráhu, 6 drah na obvodu a 8 drah na rovince, polytanové sektory pro výšku 

- kladivo a disk proběhne na vrhačské louce

oddíly, které budou přihlašovat závodníky na kladivo, použijí své náčiní

- vážení náčiní bude prováděno v atletické hale - zadní vchod

- rozcvičování je povoleno pouze mimo atletický stadion

- vstup na atletický stadion je povolen pouze závodníkům a závodnicím, a to až 15 min před zahájením disciplíny, rozhodčím a pověřeným osobám

- prezentaci závodníků a závodnic budou provádět u běžeckých disciplín asistent startéra a u technických disciplín příslušní vrchníci, prezentace bude ukončena 5 min před zahájením disciplíny


Časový pořad


16.30     3000 m M        trojskok M     výška Ž     kladivo M

16.55     200 m př. Ž

17.10     200 m př. M         

17.20     100 m M         disk Ž

17.40     100 m Ž

17.45                             dálka Ž         tyč M 

17.50      800 m Ž

18.00  400 m M         disk M             koule Ž  

18.15      400 m Ž          

18.25      1000 m M   

18.35      3000 m Ž

18.50     4 x 100 m  Ž

18.55     4 x 100 m  M


Jménem Atletického oddílu PSK OLYMP Praha a A.C.Sparta Praha přejeme všem závodnicím a závodníkům dosažení co nejlepších výkonů

__________________________


Mapa - přístup ke stadionu je z ulice Za Císařským mlýnem


2. kolo MPD - Olymp


1. kolo MPD

přidáno: 19. 5. 2010 13:54, autor: Ondra Sedivy   [ aktualizováno 22. 5. 2011 14:16 ]

Termín :
úterý 24. května 2011

Místo :
Praha - Strahov, stadion Přátelství

Pořadatel :
z pověření PAS pořádá SK Aritma Praha a TJ Sokol Královské Vinohrady

Ředitel závodu: Ivan Čížek
Hlavní rozhodčí: dle delegace KR PAS
Cílová kamera: p. Průša
Řídící pracovník: muži – Miroslav Kalous
                             ženy – Petr Mašek

Přihlášky a prezentace :
Podávají kluby prostřednictvím webových stránek ČAS nejpozději do 23. května 2011 do 18.00 hodin a jsou současně odprezentováním.

Rozsah disciplín :
Muži: 100m, 200m, 800m, 5000m, 110m př., výška, dálka, koule, disk, 4x100m

Ženy: 100m, 200m, 800m, 2000m, 100m př., výška, dálka, koule, disk, 4x100m


Časový program I. kola :

17:00 5000m M dálka M výška Ž koule M disk Ž

17:30 100m MR

17:50 100m Ž

18:05 110m př. M 

18:15 100m př. Ž

18:25 100m MF dálka Ž výška M koule Ž disk M 

18:35 800m M

18:45 800m Ž

19:00 200m Ž

19:10 200m M

19:25 2000m Ž

19:40 4x100m Ž

19:45 4x100m M


Stadion Přátelství, Strahov



Informace k závodům MPD

přidáno: 19. 5. 2010 13:29, autor: Ondra Sedivy   [ aktualizováno 19. 5. 2010 14:03 ]

Účastníci: 

SK Aritma Praha 

TJ ČZU Praha 

SK Kotlářka Praha 

PSK Olymp Praha “B” 

SK Spartak Praha 4 “C” 

A.C. Sparta Praha “B” 

Sokol Kbely 


Jednotlivá kola: 

1. kolo - 27.5. Čtvrtek - KOTLÁŘKA 

2. kolo - 8.6. Úterý - STROMOVKA 

3. kolo - 24.6. Čtvrtek - DĚKANKA 

4. kolo - 9.9. Čtvrtek - PŘÁTELSTVÍ (STRAHOV) 


Rozsah disciplín v jednotlivých kolech: 

1.kolo: 100, 200, 800, 5000, 110př., výška, dálka, koule, oštěp, 4x100 

2.kolo: 100, 400, 1000, 3000, 200př., trojskok, tyč, disk, kladivo, 4x100 

3.kolo: 100, 200, 800, 5000, 400př., výška, trojskok, disk, kladivo, 4x200 

4.kolo: 100, 400, 1500, 3000, 110př., dálka, tyč, koule, oštěp, 4x100 

Základní výšky - výška 145 cm, tyč 230 cm 


Orientační časový program: 

16:30   5000/3000 m      dálka/trojskok       koule/disk 

17:10   110/200/400 m př. 

17:20   100 m 

17:45   výška/tyč           oštěp/kladivo 

18:00   200/400 m 

18:25   800/1000/1500 m 

18:55   4x100/4x200 m 


Sestavu k jednotlivým kolům je potřeba odeslat NEJPOZDĚJI den před nadcházejícím kolem. Žádám proto všechny naše závodníky, aby v dostatečném předstihu využili jednu z následujících možností k přihlášení: 

1. Osobně nebo telefonicky na 286855134 - Zdeněk Šedivý 

2. E-mailem na kbely.atletika (zavinac) gmail.com 

3. Přes tento web, sekce Přihlášky - pro přístup je potřeba vytvořit účet. Odešlete e-mail se svým jménem na výše uvedenou adresu a následně obddržíte pozvánku k vytvoření účtu a tím i přístup k jednoduchému přihlašování k disciplínám. 


Těšíme se na shledání již na prvním kole. 


Zdeněk Šedivý 

Ondra Šedivý 


TJ Sokol KBELY 



Palestra Kbelská 10

přidáno: 13. 11. 2009 16:17, autor: Ondra Sedivy   [ aktualizováno 19. 5. 2010 13:37 ]

V sobotu 6. března se ve Kbelích uskutečnil další ročník klasického závodu Palestra Kbelská 10. Závodu se zúčastnili 3 aktivní závodníci TJ Sokolu Kbely a několik dalších kbelských běžců. Běželo se na nově certifikované trati, která teď měří přesně 10km. Nejlepší z Kbeláků byl Jan Šedivý, který skončil s časem 34:51 na 5. místě. Vítězem se stal Petr Losman z Kerteamu s časem 33:17. 

1-10 of 11